w dniu 17.05.26 w na stadionie w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska U16 w Lekko Atletyce, Alicja wywalczyła srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 4.87 cm. Ponadto uzyskała kwalfikacje do finału w biegu na 100m, gdzie ostatecznie poprawiając swój rekord życiowy na 13.19s, zajęła 4 miejsce na Dolnym Śląsku (do 3. miejsca zabrakło jej zaledwie 0,01s ;)). Alu, gratulujemy jak najserdeczniej.
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.