• 18
    maj
    2026

    Ala znowu na podium!

    w dniu 17.05.26 w na stadionie w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska U16 w Lekko Atletyce, Alicja wywalczyła  srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 4.87 cm. Ponadto uzyskała kwalfikacje do finału w biegu na 100m, gdzie ostatecznie poprawiając swój rekord życiowy na 13.19s, zajęła 4 miejsce na Dolnym Śląsku (do 3. miejsca zabrakło jej zaledwie 0,01s ;)). Alu, gratulujemy jak najserdeczniej.

     

Skip to content