• 05
  lis
  2014

  zDolny Ślązaczek (etap powiatowy) w Jedynce, czyli zmiany organizacyjne

  W środę 12 listopada (czyli nazajutrz po Święcie Niepodległości) w naszej szkole odbędzie się etap powiatowy najważniejszego wojewódzkiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych – zDolny Ślązaczek. Wśród najlepszych w powiecie znalazło sie czworo naszych uczniów: Weronika Strzelczyk (6c), Łukasz Magnuszewski (6a), Michał Durkalec (6c), Janek Kołwzan (6c). Gratulujemy i trzymamy kciuki.
  W związku z konkursem zmianie ulega plan lekcji niektórych klas: 6a – odwołane lekcje: 5.i 6.; 6b – odwołane lekcje: 5. i 6.; 6c – odwołane lekcje: 5. i 6. i 7.; 6d – odwołane lekcje: 6.i 7.; 5a – odwołane lekcje: 5. i 6., 5b – odwołane lekcje: 5. i 6.; 5c – odwołana lekcja 5.
  (Pozostałe klasy zajęcia mają zgodnie z planem).

Skip to content