• 18
  mar
  2019

  Zapraszamy do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem niemieckim!

   

  Obecnych szóstoklasistów zapraszamy w roku szkolnym 2019/20 do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem niemieckim. Tygodniowo uczniowie w kl. VII i VIII będą mieli po 5 godzin języka niemieckiego i dwie godziny języka angielskiego oraz dwa przedmioty nauczane dwujęzycznie. Do naboru mogą przystąpić wszyscy uczniowie klas szóstych – również spoza naszej szkoły – bez względu na stopień zaawansowania w nauce języka niemieckiego. Poniżej podajemy najważniejsze terminy związane z rekrutacją do tej klasy:

  do 9.04.2019 – trzeba złożyć deklarację o przystapieniu do sprawdzianu kompetencji językowych

  10.05.2019, godz. 10.00 – sprawdzian predyspozycji językowych

  30.05.-  ogłoszenie listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz mozliwośćm odbioru zaświadczenia o wynikach sprawdzianu kompetencji językowych

  21.06. – 24.06 – składanie dokumentacji w sekretariacie szkoły

  26.06. – podanie listy osób przyjętych do klasy dwujęzycznej z językiem niemieckim

  Bieżące informacje dotyczące kolejnych etapów rekrutacji można znaleźć w zakładce po lewej stronie http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1812.

Skip to content