• 17
  cze
  2011

  Zajęcia w szkole 20 i 21 czerwca

  W poniedziałek 20 czerwca 2011 w naszej szkole klasy 4 – 6 będą miały zajęcia w ramach DNIA BEZPIECZEŃSTWA. Zajęcia będą dotyczyć bezpiecznego zachowania podczas wakacji, pierwszej pomocy, będą spotkania ze strzażnikami miejskimi, a także praca plastyczna i quiz tematyczny. Uczniowie pozostają pod opieką wychowawców w godzinach 8.00 – 11.35. Klasy 0 – 3 w tym dniu mają zajęcia wg planu lekcji.

  Wtorek, 22 czerwca to dzień kiermaszu używanych podręczników. Uczniowie (klas 3 – 6) zaopatrzeni w zgody rodziców na sprzedaż i kupno używanych książek, słowników, atlasów w szkole, będą mieli możliwość w godzinach 8.30 – 10.00 sprzedawania i kupowania podręczników. Koniecznie prosimy o dokładne sprawdzenie, w jakie podręczniki trzeba się zaopatrzyć na przyszły rok szkolny (spis podręczników otrzymał każdy uczeń, jest też udostępniony na stronie internetowej). Prosimy rodziców o to, aby pomogli swoim dzieciom w zrównoważonej wycenie podręczników, które będą sprzedawane. Po kiermaszu zajęcia z wychowawcami do godziny 11.30.

  Klasy 0 – 3 w dniu 21 czerwca mają zajęcia z wychowawcami w godzinach 8.30 – 11.30.

  W poniedziałek i wtorek obiady będą wydawane od 11.30.

Skip to content