• 11
  gru
  2010

  Za nami XV Kiermasz Bożonarodzeniowy – DZIĘKUJEMY!!!

  DZIĘKUJEMY, JAK NAJPIĘKNIEJ UMIEMY, JAK NAJPIĘKNIEJ MOŻNA!

  Już dzisiaj, tuż po zakończeniu Kiermaszu, dziękujemy wszystkim. którzy przyczynili się do tego, że nasz XV Kiermasz Bożonarodzeniowy był wyjątkowy! I nie chodzi tylko o numer … 🙂 (pierwsze zdjęcia:http://test.sp1.wroclaw.pl/node/166

  Niezwykła atmosfera zbudowana dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców, a czasem całych rodzin, ogromny wkład pracy nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły pozwoliły przeżyć tych kilka godzin w sposób niezapomniany. Dziękujemy Wam wszystkim! Słowa nie oddadzą naszej prawdziwej wdzięcznosci!

  Były wspaniałe, pięknie przygotowane i „pyszne”  kawiarenki, na stoiskach kupowaliśmy śliczne różnorodne drobiazgi – od kartek świątecznych, poprzez domowe wypieki, po własnoręcznie przygotowane ozdoby choinkowe, wzruszaliśmy się na występach jasełkowych i podśpiewywaliśmy na koncertach, kibicowaliśmy swoim faworytom w turnieju tenisowym, z zapałem przelicytowywaliśmy się nawzajem w aukcjach, poznawalismy angielskie zwyczaje świąteczne, w zaimprowizowanym kinie w bibliotece mogliśmy obejrzeć film i wziąć udział w loteryjce ….

  Cieszymy się z wszystkich gości, których mogliśmy dziś spotkać, rodziców, dziadków, przyjaciół, absolwentów…. Wasza obecność nadała sobotniemu grudniowemu popołudniu wspaniały ciepły klimat!

  KIERMASZ w JEDYNCE, JEDYNKA KIERMASZOWA to zjawisko, na które czeka się od rana następnego dnia po Kiermaszu….

  Zapraszamy już dziś na ten, który będzie miał numer XVI i odbędzie się najprawdopodobniej 10 grudnia 2011r!

                                                                                                                                     dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1

Skip to content