E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 10
  gru
  2022

  XXVI Kiermasz Bożonarodzeniowy już za nami

  To już XXVI raz w drugą sobotę grudnia szkolne korytarze wypełniły się gośćmi: uczniami i ich rodzicami, rodzeństwem, babciami i dziadkami, przyjaciółmi, absolwentami,… Było wyjątkowo pięknie, bogato, kolorowo, przyjacielsko, wzruszająco, śmiesznie, czyli… jak zawsze. Można było spróbować pyszności od chleba ze smalcem, przez tosty, naleśniki z makiem, pierniczki, babeczki, ciasta, aż po gofry i zupę migdałową. Można było nabyć kartki świąteczne, stroiki, bombki, ozdoby, hafty. Można było posłuchać kolęd i kołysanek, obejrzeć jasełka, wziąć udział w aukcji. To dobry czas na spotkania, rozmowy, odświeżenie znajomości. Dobre miejsce na uśmiech, przedsiębiorczość i wzruszenie. To wszystko dzięki Wam, Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele, Drodzy Pracownicy SP1. Stokrotnie DZIĘ-KU-JE-MY!!!

  Więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem https://drive.google.com/drive/folders/1Ryy20YHJfc1B41FACQQe28uF20zMNfSx?usp=sharing

Skip to content