• 11
  lut
  2015

  Wyniki XVIII Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HUMANISTYCZNY 2014

  18 grudnia 2014 roku odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. W całym naszym kraju wzięło w nim udział ponad 14 tysięcy uczestników, wśród których było także kilkudziesięciu uczniów z Jedynki. Najlepsze wyniki w szkole i dyplomy uznania (za zdobycie co najmniej 85% punktów) zdobyły: Hanna Safiak (6a), Hanna Rychlikowska (5d). Dobre wyniki (80% punktów) uzyskały: Marta Sibielec (5a), Hanna Drobińska (5a), Weronika Majewska (5a).

  Najlepsze wyniki w poziomach klas osiągnęli:
  klasy IV: Wiktoria Stumpf (4a), Wiktoria Grzybowska (4b), Maciej Durkalec (4b)
  klasy V: Hanna Safiak (6a), Hanna Rychlikowska (5d), Marta Sibielec (5a)
  klasy VI: Julia Wengierow (6c), Aleksandra Kulesza (6c), Michał Durkalec (6c)

  Serdecznie gratulujemy!

Skip to content