• 17
  gru
  2021

  Wyniki konkursu „Świąteczny gabinet”

  W środę – dnia 15 grudnia 2021 kilkuosobowe jury (dyrekcja, nauczyciele, przedstawiciele samorządu uczniowskiego) oceniało wystrój sal przygotowanych przez uczniów na konkurs „Świąteczny gabinet”. W ocenie (na punkty) brano pod uwagę pomysłowość/oryginalność propozycji, jej „świąteczność”, staranność i samodzielność wykonania ozdób oraz ogólne wrażenie. Poniżej wyniki w trzech kategoriach:

  – klasy 1-3

  I miejsce – klasy 3a+3c (sala 24)

  II miejsce – klasy 1c+2c (sala 22)

  III miejsce – klasy 3b+3d (sala 28)

   

  – klasy 4-6

  I miejsce – klasa 6a (sala 31)

  II miejsce – klasa 6b (sala 42)

  III miejsce – klasa 5b (sala 20)

   

  – klasy 7-8

  I miejsce – klasa 8e (sala 54)

  II miejsce – klasa 7F (sala 49)

  III miejsce – klasa 7e (sala 55)

   

  Jury w składzie:

  Anna Piekara – dyrektor SP 1 (klasy 6-8)

  Jacek Kulesza – wicedyrektor SP 1 (klasy 1-5)

  Anna Pawlina – nauczycielka plastyki (klasy 1-8)

  Natalia Skrobek – nauczycielka wspierająca (klasy (1-8)

  Barbara Wołek – nauczycielka biblioteki (klasy 1-5)

  Małgorzata Buska – nauczycielka biblioteki (klasy 6-8)

  Jagoda Gutowska– przedstawicielka S.U. SP1 (klasy 1-8)

  Jakub Ziemba – przedstawiciel S.U. SP1 (klasy 1-8)

  Gratulujemy wyróżnionym. Nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców SP1, zostaną rozdane w nowym – 2022 roku. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, za pomysłowość, pracę. Widać, że bardzo się staraliście, aby w naszej Szkole czuć było atmosferę zbliżających się świąt. Dziękujemy!

Skip to content