• 18
  kwi
  2012

  Wrocławska Edukacja i UrbanCard

  Drodzy Rodzice!
  Prawdopodobnie od września 2012 zostanie wdrożony projekt Wrocławska Edukacja, w wyniku czego każdy uczeń uzyska dostęp do nowego bezpłatnego dziennika elektronicznego, platformy edukacyjnej oraz zasobów bibliotecznych wszystkich szkolnych bibliotek. Zalogowanie się do nowego systemu będzie możliwe tylko dzięki Wrocławskiej Karcie Miejskiej (URBANCARD).
      W związku z powyższym prosimy rodziców dzieci, które jeszcze nie posiadają Wrocławskiej Karty Miejskiej o dostarczenie do 30 kwietnia 2012 r. zdjęcia legitymacyjnego dziecka w jeden następujących sposobów:
  – przesłanie zdjęcia na adres mailowy szkoły:  sp1ww@poczta.onet.pl   w tytule maila proszę wpisać URBANCARD i imię, nazwisko, klasę dziecka;
  – przyniesienie do sekretariatu szkoły podpisanej płyty ze zdjęciem.
       FORMAT ZDJĘCIA: rozmiar pliku nie może przekraczać 50 KB, szerokość zdjęcia 150 pikseli, wysokość – do 200 pikseli.
      Natomiast rodziców dzieci, które już posiadają kartę, prosimy o dostarczenie tą samą drogą jej numeru, również do 30 kwietnia.
  Wyrobienie Wrocławskiej Karty Miejskiej jest bezpłatne. Za jej ewentualny duplikat (zniszczenie, zgubienie) trzeba będzie zapłacić.
  Dyrekcja SP1

Skip to content