• 30
    sty
    2023

    Wizyta Prezydenta Wrocławia, Pana Jacka Sutryka

    To był niezwykły dzień, za sprawą naszego niezwykłego gościa! 11 stycznia odwiedził naszą szkołę Pan Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia! Wraz z nim do szkoły przybyła Pani Marta Kozłowska – radna Rady Wrocławia. Nasi goście  spotkali się z pierwszoklasistami, którzy przygotowali różne pytania. Już pierwsze z nich wprowadziło gości w konsternację, ponieważ dotyczyło tego, co dostali …pod choinkę oraz gdzie spędzą wakacje 😉 Poważniejsze kwestie poruszane przez siedmiolatków dotyczyły większej liczby koszy na posegregowane odpady w centrum miasta czy też bezpieczeństwa na ścieżkach rowerowych. Był to prawdziwy „test ognia”, ale i okazja do miłych żartów i poważnych odpowiedzi. Nasi goście zwiedzili szkołę, również obejrzeli nasz strych, a na końcu zawitali na naszą nowiutką stołówkę, gdzie zjedli obiad w towarzystwie uczniów klasy drugiej. Na pożegnanie zostali obdarowani pamiątkowymi kartkami z podpisami dzieci oraz upominkami dla kota Wrocka i z portretami kociej osobistości Wrocławia.

Skip to content