• 31
  sty
  2022

  Witamy Pierwszoklasistów w Jedynce!

  Pierwszoklasistko, Pierwszoklasisto! Jedynka czeka właśnie na Ciebie!!!

  Pierwszoklasistko, Pierwszoklasisto! Zapraszamy Cię do naszej szkoły, do Jedynki. Tu będziesz mogła/mógł się uczyć, bawić, doświadczać, poznawać świat i …uśmiechać każdego dnia razem ze swoimi koleżankami i kolegami, razem z nauczycielami. Zachęcamy Cię już teraz do obejrzenia prezentacji o naszej szkole view.genial.ly/604dd76c40d6e20d26a5c0ef. Znajdziesz w niej opowieści o tym, jak jest w SP1, a także zadania i zagadki do rozwiązania. A potem… zostań Jedynkowiczką, Jedynkowiczem.

   

  Szanowni Państwo, Rodzice (już prawie) Pierwszoklasistów!

  Nadszedł czas, żeby zadecydować, w jakiej szkole Państwa dziecko spędzi kolejne lata swojego życia. Jeśli cenią Państwo miłą atmosferę połączoną z wysokim poziomem nauczania, dbałością o rozwój każdego dziecka, to zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrocławiu.

  Jedynka to szkoła jedyna taka i pierwsza! Szkoła z tradycjami, ale idąca z duchem czasu. Od zawsze staramy się zapewniać naszym uczniom najlepsze warunki do rozwoju kompetencji społecznych oraz ich indywidualnych zdolności, zainteresowań. Cenimy sobie życzliwość i uważność na drugiego człowieka. Wiekowy budynek naszej szkoły ma w sobie jakąś magię, pozytywną energię, która udziela się zarówno pracownikom, jak i uczniom. Można powiedzieć, że nasza Jedynka to szkoła z duszą – jest przytulnie, kolorowo, „Jak w Hogwarcie” (powiedziała kiedyś mała dziewczynka, przestępując progi naszej szkoły). Tradycję, historię, dbałość o pamięć przeszłości łączymy z nowoczesnością (tablice multimedialne, dobrze wyposażona sala komputerowa, projektowane pracownie: wirtualnego świata nauki, druku 3D, robotyczna, techniczna… – Laboratoria przyszłości). Przygotowanie naszych uczniów do wyzwań przyszłości traktujemy jak najważniejsze zadanie, zależy nam na aktywizowaniu dzieci i młodzieży i wyposażaniu ich w narzędzia do poznawania i zdobywania świata. Nie zapominamy także o fizycznym rozwoju naszych wychowanków, którym oferujemy piękny plac zabaw, dwa boiska do gier zespołowych, dużą i małą salę gimnastyczną, aulę oraz różnego rodzaju sprzęt sportowy. Organizujemy wiele różnorodnych zajęć pozalekcyjnych, współpracujemy z klubami, szkołami, organizacjami, domami kultury, które przygotowują propozycje dla maluchów i starszych uczniów.

  Zachęcamy Państwa do wirtualnego odwiedzenia Jedynki https://view.genial.ly/604dd76c40d6e20d26a5c0ef, wnikliwego przejrzenia strony internetowej.

  Szanowni Państwo, jeśli nam zaufacie, to dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dziecko czuło się u nas i z nami po prostu dobrze!

  Zapraszamy i czekamy na Państwa dziecko!!!

Skip to content