• 18
  sie
  2023

  Wiadomość dla naszych Pierwszoklasistów i ich Rodziców

  Witamy w Jedynce naszych nowych uczniów – Pierwszaków. Już niedługo – od 4 września 2023 – zacznie się Wasza szkolna przygoda – czas nowości, wielu pięknych, ważnych przeżyć. Zanim pojawicie się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, poznajcie swoją Szkołę, oglądając ją na stronie internetowej, zróbcie sobie wirtualny spacer, zobaczcie, ile tu się dzieje… https://view.genial.ly/604dd76c40d6e20d26a5c0ef

  Witamy w Jedynce także rodziców naszych nowych uczniów – Pierwszaków. Państwa dzieci 4 września rozpoczną kolejny etap swojej edukacji. Życzymy Państwu, żeby był to czas spokoju, bezpieczeństwa i wielkiej przygody dla wszystkich – dzieci, ich rodziców, dziadków, bliskich i…nauczycieli/wychowawców.
  Kilka informacji:
  1) listy klas pierwszych pojawią się na tablicy informacyjnej w budynku szkoły w ostatnim tygodniu wakacji; z przyjemnością zawiadamiamy, że wszystkie klasy pierwsze będą się uczyły na pierwszą zmianę;
  2) uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla Pierwszaków odbędzie się w poniedziałek 4 września o godzinie 10.00, zbiórka dzieci i spotkanie w nauczycielkami o 9.45 na szkolnym dziedzińcu;
  3) w załączniku „Wyprawka szkolna” http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2023/08/WYPRAWKA-PIERWSZOKLASISTY.doc
  4) wszelkich szczegółowych informacji o książkach, zeszytach, kredkach… udzielą Państwu nauczycielki na pierwszych spotkaniach z rodzicami.

  Do zobaczenia już wkrótce.

Skip to content