• 27
    mar
    2023

    Utalentowane, utalentowani są wśród nas

    21 marca Samorząd Uczniowski (przy ogromnym wsparciu swoich opiekunek) przeprowadził szkolną „Talentiadę”, a wzięli w niej udział uczniowie młodszych klas. Mieliśmy indywidualne i zespołowe popisy taneczne, śpiewacze, recytatorskie i plastyczne. Wszystko to odbywało się w dniu, w którym wiosna na dobre zagościła na świecie – nie zabrakło więc wiosennych kreacji i kilku wyobrażeń Marzanny, pomysłowo wykonanych przez klasy IV. Uczniowskie zmagania oceniało 3- osobowe jury, które miało bardzo trudne zadanie, bo młodzi wykonawcy zachwycali wspaniałymi występami. Nie zawiodła publiczność – uczniowie z nauczycielami – która reagowała bardzo żywiołowo, dopingowała i wspierała ze wszystkich sił młodych artystów, czym doceniała nie tylko ich talenty, ale też ogromną odwagę. Mamy nadzieję, że Talentiada wejdzie na stałe do harmonogramu imprez szkolnych, a chętnych do wzięcia w niej udziału w przyszłym roku będzie o wiele więcej! Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem pielęgnować. Imprezę obsługiwał sprzęt z pracowni audio-video zakupiony w programie Laboratoria Przyszłości (oświetlenie, kamera, nagłośnienie).

Skip to content