• 06
    wrz
    2016

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

    1 września mury „Jedynki” wypełniły się radosnym gwarem (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1358). Po dwumiesięcznej przerwie zainaugurowano uroczyście nowy rok szkolny. Klasy 2-6 zebrały się na szkolnym boisku. Uczniowie zostali powitani przez nową panią dyrektor, Annę Piekarę. Swoją wielką chwilę miały także pierwszaki – ich powitanie odbyło się w sali gimnastycznej. Gościem tej uroczystości był radny miasta Wrocławia, Bohdan Aniszczyk, który zachęcał nowoprzyjętych uczniów do wytrwałej nauki połączonej z zabawą i odkrywaniem talentów. Wielką atrakcją i jednocześnie zobowiązaniem było dla pierwszaków przejście przez trzy bramy: grzeczności, nauki i zabawy. Dzieci obiecały uroczyście, że będą dbać o dobre zachowanie, pilnie pracować w szkole oraz świetnie się w jej murach bawić.

Skip to content