• 25
  sie
  2011

  Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2011/2012

  Kończą się wakacje!

  1 września 2011 rozpoczyna się nowy rok szkolny.

  O 8 rano chętni uczniowie uczestniczą we Mszy św. w kościele św.Michała.

  O 9.00 w sali nr 1 (na parterze) spotykają się dzieci z zeróweczki (zespół przedszkolny) ze swoją Panią – Małgosią Buską.

  0 9.00 na boisku szkolnym spotykają się uczniowie klas II – VI wraz z nauczycielami i uroczystym apelem rozpoczną rok szkolny. Po apelu z wychowawcami przechodzą do swoich klas. W razie deszczu nie będzie apelu na boisku, lecz od razu o 9.00 w klasach odbędą się spotkania z wychowawcami.

  Pierwszaczki spotykają się ze swoimi Paniami na dziedzińcu szkoły o 10.15. Uroczyste rozpoczęcie nauki w Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się w dużej sali gimnastycznej o 10.30. Następnie dzieci przechodzą z wychowawczyniami do klas.

  W tym dniu świetlica jest nieczynna, ale od 9.00 panie będą udzielały zainteresowanym rodzicom wszelkich informacji dotyczących pracy świetlicy.

  Obiady wydawane będą w stołówce szkolnej od poniedziałku – 5 września 2011.

  Życzymy samych pięknych dni szkolnych, wspaniałych wrażeń i sukcesów na miarę!

Skip to content