• 22
    wrz
    2023

    Tydzień szczęścia trwa…

    W związku z trwającym Tygodniem Szczęścia szkolna biblioteka (oprócz wspaniałych cytatów, haseł, przysłów o szczęściu i radości życia) przygotowała dwie ciekawe wystawki. Pierwsza z nich to zaprezentowanie w bibliotece tematycznych książek, całkiem ich sporo, dla czytelników małych i większych, każdy znajdzie coś dla siebie. Druga – zupełnie niezwykła – to wystawa prac dzieci i nauczycieli, którzy zechcieli pokazać, przy czym odpoczywają, co ich relaksuje, raduje, daje szczęście. Prześliczne, zaskakujące dzieła można oglądać na korytarzu parteru. I…można przynosić kolejne! – jeszcze w następnym tygodniu wystawa będzie powiększana – zapraszamy uczniów i pracowników szkoły do przynoszenia kolejnych eksponatów opowiadających o ich własnej pasji.

Skip to content