• 27
  lis
  2017

  To było wspaniałe popołudnie!

  W czwartek 23 XI wszyscy przyjaciele małych i dużych misiów pojawili się po raz kolejny, ze swoimi ulubieńcami pod pachą, na spotkaniu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1700). Każdy mógł dowiedzieć się, dzięki komu powstał i jak wyglądał pierwszy teddy –  bear, obejrzeć przygody Coralgola, posłuchać bajki „O niedźwiedziu i gadającym kamieniu” oraz własnoręcznie wykonać i ozdobić postać misia. Radości i uśmiechów było wiele, a na młodych fanów pluszowych niedźwiadków czekała też słodka niespodzianka – różnokolorowe żelkowe misie.
  Zgodnie z kilkuletnią tradycją zabawę połączyliśmy z pożytecznym działaniem – zbieraliśmy słodycze, które otrzymają podopieczni Fundacji Dobroczynności.
  Wszystkim dzieciom (było ich w tym roku ponad 140) dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a Paniom z kl. 1-3 za przygotowanie tego miłego popołudnia.

  Zapraszamy za rok!

Skip to content