• 18
    gru
    2014

    Szlachetna Paczka z naszej szkoły

    Uczniowie klasy 5a wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczynią już po raz drugi wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Przez tydzień kompletowali w swojejj szkolnej sali potrzebne wybranej rodzinie rzeczy, następnie wszyscy spotkali się by je zapakować. W Mikołajki dzieci dekorowały paczki świątecznymi napisami i rysunkami. Tydzień później załadowały paczki do samochodów, żeby je odwieźć do wrocławskich organizatorów akcji, którzy przekażą ogromną szlachetnę paczkę klasy 5a rodzinie, która na nią oczekuje. http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1008
    To były dwa tygodnie niesamowitej współpracy. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, a także wychowawczyni – Pani Joasi – za piękną postawę, wspaniały przykład.

Skip to content