• 20
    gru
    2019

    Szkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu już za nami…

    9.12. 2019r. dziesięciu uczniów z klas drugich i trzecich wzięło udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Wrocławiu: Piotr Jasiński, Olga Słaboń (2a), Michał Adamowski, Anna Sobczak, Juliusz Juchnowski, Kacper Witwicki (2b), Monika Pietrzak, Tomasz Jarmułowicz,  Liliana Durak – Woś (3a), Maja Łącka (3b). Ich zadaniem było indywidualne uzupełnienie kart pracy zawierających zadania o różnym stopniu trudności, zgodne z wcześniej przedstawionym zakresem tematycznym. Najlepszą wiedzą o Wrocławiu wykazały się Maja Łącka (3b) – I miejsce,  Liliana Durak – Woś (3a) – II miejsce, Monika Pietrzak (3a) – III miejsce. Wyróżnienie otrzymał Michał Adamowski (2b). Laureatki I, II i III miejsca będą reprezentować Jedynkę podczas ,,XX Konkursu Wiedzy o Wrocławiu Wrocławskie Krasnale”, który odbędzie się 10.03.2020r.  Gratulujemy laureatkom i życzymy powodzenia!!!

Skip to content