E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 28
  mar
  2018

  Szkolny konkurs mitologiczny

  W czwartek, 22 marca, nasi piątoklasiści – na pisemne wezwanie samego Dzeusa – stawili się na międzyklasowy turniej mitologiczny. Sześcioosobowe reprezentacje klas musiały w rozmaitych konkurencjach wykazać się mądrością i roztropnością Ateny, sprytem Odyseusza, talentem matematycznym niczym Prometeusz, znajomością sztuki jak sam Apollo, wiedzą językową na miarę Hermesa, determinacją Artemidy oraz talentem konstrukcyjnym na miarę Hefajstosa.  (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1810)
  Po długich i wyrównanych zmaganiach wyłoniono mitologicznych ekspertów. Na pierwszym miejscu znalazły się ex aequo klasy 5b i 5c. Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich, którym mityczne stwory niestraszne!

Skip to content