• 27
    kwi
    2015

    Szermierka w Jedynce

    W piątek 24 kwietnia uczniowie klas pierwszych i dwie grupy przedszkolaków z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 74 uczestniczyli w pokazie szermierczym (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1092). Obył się on w ramach programu „Mały Mistrz”, a przygotowali go dla nas zawodnicy Wrocławskiego Klubu Szermierczego „Kolejarz”. Mieliśmy możliwość obejrzenia szermierczej potyczki między  prawdziwymi profesjonalistami (Mikołajem, Irkiem – absolwentami naszej szkoły oraz Piotrem – aktualnie uczniem kl. 3b i jego kolegą klubowym – Tomkiem). Dzieci  brały  też udział w szermierczej rozgrzewce, wykonywały wiele zadań sprawnościowych i odbyły  treningową walkę na florety. To była ciekawa i pouczającą lekcja w-f.

                    Bardzo dziękujemy panu Jackowi Sowie i zawodnikom „Kolejarza” za to spotkanie!

Skip to content