• 17
  gru
  2021

  Świąteczne EDB 8e

  Relacja uczniowska ze świątecznej wycieczki klasy 8e.
  Zdarza się czasem, że nawet najwytrwalszy uczeń staje przed przeszkodą nie do pokonania – wyruszamy na zdalne nauczanie (ale to dopiero od poniedziałku 20 grudnia!). Dzisiaj uczymy się razem, ale miejsce i okoliczności są wyjątkowe.
  Nasza walka z pandemią poprzez zabawę w specjalnie sporządzonym labiryncie. Duża ilość korytarzy, ciemne zaułki, tajemnicze przejścia, jak również okienka strzelnicze to nie wszystko, co znaleźliśmy w Kwaterze Głównej Laser Tag. Prawdziwi przeciwnicy i realistyczny karabin strzelający wiązką światła zapewniły każdemu ogromną dawkę emocji i adrenaliny. To była prawdziwa edukacja dla bezpieczeństwa? Na pewno i na dodatek dało nam siłę do kolejnych lekcji online.

  A potem świąteczna przygoda na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Było pięknie!
  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia klasa 8e składa najserdeczniejsze życzenia.
  Niech nadchodzące święta będą dla wszystkich wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego. Życzymy, aby każda chwila upłynęła w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich sercu osób. Nowy Rok niech będzie czasem, w którym spełnią się życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole i najskrytsze marzenia noszone w głębi serca.

Skip to content