• 30
  sie
  2021

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 dla Pierwszaków

  KLASY PIERWSZE

  W związku z niekorzystnymi prognozami pogody na najbliższe dni (także 1 września) przygotowaliśmy dwie wersje rozpoczęcia roku szkolnego dla Pierwszaków:

  1. Jeśli będzie padał deszcz, dzieci spotykają się ze swoimi wychowawczyniami w wyznaczonych miejscach:

  Klasa 1a Joanna Błaszczyk – duża sala gimnastyczna

  Klasa 1b Joanna Hadryś – mała sala gimnastyczna

  Klasa 1c Dorota Zilbert – korytarz szkolny na parterze (spotkanie w auli – III piętro w szkole)

  1. Jeśli nie będzie padał deszcz, zbiórka dzieci z wychowawczyniami odbędzie się o 9.50 na dziedzińcu szkoły (panie będą miały tabliczki). O 10.00 rozpocznie się krótki apel na boisku, po którym dzieci z wychowawczyniami przejdą do wyznaczonych sal:

  Klasa 1a Joanna Błaszczyk – duża sala gimnastyczna

  Klasa 1b Joanna Hadryś – mała sala gimnastyczna

  Klasa 1c Dorota Zilbert – aula (III piętro)

  Ze względu na funkcjonujące obostrzenia epidemiczne z dzieckiem na teren szkoły może wejść tylko jeden rodzic/opiekun. Przypominamy, że na terenie szkoły w częściach wspólnych obowiązuje nakaz noszenia maseczek (zasłaniających usta i nos).

Skip to content