• 26
  kwi
  2022

  Rowerowy maj wrócił!

  Od środy 4 maja zaczynamy kolejną edycję niezwykłej akcji. Mimo niedogodności (remont dziedzińca, ograniczona możliwość wjazdu na teren szkoły) serdecznie i gorąco zapraszamy na Rowerowy Maj! Poniżej informacje o kampanii:

  Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca przemieszczanie się na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce wśród uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków. Zrodziła się w 2014 w Gdańsku, a od 2016 roku do kampanii przyłączył się Wrocław.
  Poprzez kampanię:

  • wpływamy na kształtowanie pozytywnych nawyków transportowych,
  • promujemy zdrowy styl życia,
  • wspieramy samodzielność dzieci,
  • poprawiamy bezpieczeństwo komunikacyjne przy szkołach i przedszkolach,
  • dbamy o środowisko.Serdecznie zapraszamy naszych uczniów/przedszkolaków do aktywnego uczestnictwa w akcji. W celu zgłoszenia dziecka do rywalizacji należy wypełnić zgodę na udział osoby niepełnoletniej w kampanii Rowerowy Maj 2022.

  Więcej informacji o akcji znajduje się na stronach internetowych: https://rowerowymaj.eu/ i https://www.wroclaw.pl/komunikacja/rowerowy-maj.

Skip to content