E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

  • 07
    gru
    2022

    Przynieś dar dla Ukrainy na nasz Kiermasz Bożonarodzeniowy – włączamy się do akcji „Wrocław solidarny z Ukrainą”

    Od kilku dni we wrocławskich szkołach zbierana jest żywność, artykuły higieniczne, produkty do dezynfekcji i środki czystości. Zbiórka odbywa się pod patronatem bardzo szacownych organizacji i fundacji – ich wykaz można znaleźć na załączonym plakacie. Nasza szkoła również włącza się do tej akcji. Artykuły, których potrzebują bardzo mieszkańcy Ukrainy, będziemy przyjmować w szkole już od jutra. Ale szczególnie zachęcamy, aby idąc w sobotę na Kiermasz Bożonarodzeniowy do szkoły 10 grudnia, przynieść ze sobą produkty tak bardzo potrzebne ludziom za naszą wschodnią granicą: żywność trwałą, artykuły higieniczne, produkty do dezynfekcji i środki czystości. Wszystkie dary będzie można składać w sali 9 na parterze. W poniedziałek 12.12. wszystkie zebrane produkty przekażemy do siedziby Fundacji im Św. Jadwigi.

Skip to content