E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

  • 01
    gru
    2016

    Przedszkolaki recytowały w Jedynce

    30 listopada 2016 roku w naszej Szkole odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego „Przedszkolaki recytują w Jedynce” http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1425. Milusińscy zaprezentowali  w niezwykle uroczy sposób najbardziej znane utwory, m.in. Juliana Tuwima czy Jana Brzechwy. Nie brakowało pięknych przebrań i emocjonujących interpretacji. Jury po naradzie uznało, że najlepsi byli Ania Pociecha z Przedszkola Sióstr Salezjanek oraz Bartek Sterczała z Przedszkola Sióstr Św. Józefa, którzy zajęli równorzędne pierwsze miejsca. Trzecie miejsce należało do Kariny Kornatowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1, a wyróżniono Martynę Dziubek oraz Lenę Fedorowiat z Przedszkola 109. Gratulujemy wszystkim Przedszkolakom wyjątkowych umiejętności i zapraszamy za rok! 

Skip to content