E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

  • 10
    sty
    2019

    Projekt świąteczny na platformie eTwinning

    W ramach międzynarodowego projektu dla nauczycieli Wroclaw’s international high 5: ready for multiculturalism, realizowanego w naszej Szkole, przystąpiliśmy do uczniowskiego projektu Sharing Christmas in a shoe box na platformie eTwinning (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1973). W projekcie biorą udział szkoły m. in. z Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Austrii czy Słowacji. Projekt potrwa przez miesiące listopad-luty. Dzielimy się informacjami na temat tego, jak świętujemy Boże Narodzenie w naszym kraju, w naszych domach. Uczniowie tworzyli pudełka,  które zawierały informacje o swoich świętach Bożego Narodzenia, aby pokazać je innym partnerom. Paczki te zostały następnie wysłane do innych szkół. Do tej pory otrzymaliśmy już przesyłki z Austrii, Włoch, Hiszpanii, Słowenii i Słowacji. Z naszej szkoły paczki przygotowali uczniowie klas 6d, 5f, 4c i 7c.

Skip to content