E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 17
  gru
  2018

  Próbne egzaminy ósmoklasistów

  We wtorek (18.12), w środę (19.12), w czwartek (20.12) odbędzie się w naszej Szkole próbny egzamin ósmoklasistów z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Ósmoklasiści przychodzą do szkoły o 7.30 (w środę o 7.45), ubrani galowo, z legitymacją. Po egzaminie lekcje odbywają się zgodnie z planem.
  Uczniowie klas IV – VII mają odwołane dwie pierwsze lekcje (wyjątkowo – trzy), potem zgodnie z planem lekcji. Dla dzieci z klas czwartych, których Rodzice nie mogą  zapewnić opieki swym pociechom. będzie działała świetlica (sala 20 i 22).
  Uczniów klas I-III zajęcia (wszystkie) maja zgodnie z planem.
  Świetlica i stołówka działają normalnie.
  Powodzenia piszącym! Spokoju Rodzicom…
   

Skip to content