• 11
  paź
  2018

  Pola Nadziei

  Rozpoczynamy akcję Pola Nadziei 2018/2019. Pola Nadziei to akcja ekologiczno-charytatywna mająca na celu pozyskiwanie środków na opiekę paliatywną. Szczegóły akcji na stronie internetowej http://www.hospicjum.wroc.pl/pola-nadziei . Prosimy wszystkich o przyłączenie się do naszych działań. Uczniowie zamiast kwiatów z okazji Święta Edukacji mogą przynieść cebulki żonkili, które następnie zasadzimy w szkolnym ogródku. Wiosną zaś…

  Pola Nadziei – szósta edycja.
  To jest już nasza szkolna tradycja!
  Tak, jak co roku, świetlica nasza,
  Wszystkich Jedynki Uczniów zaprasza,
  by zamiast kwiatka, w Dniu Edukacji,
  każdy wziął udział w tej pięknej akcji.
  Podaruj Pani (panu) cebulek kilka,
  i wspólnie stwórzmy pole w żonkilkach!
  Dochód z tej akcji, jak wszyscy wiecie,
  jest przeznaczony dla chorych dzieci!

  Autorką tego wyjątkowego wiersza jest Pani Ania Juryta.

Skip to content