• 18
  cze
  2014

  Pierwszy Szkolny Turniej Warcabowy za nami!

  W dniu 17 czerwca 2014r. odbył się I Turniej Warcabowy uczniów klas młodszych. Na turnieju klasy reprezentowane były przez 50 finalistów  rozgrywek w warcaby, które cyklicznie odbywały się w II semestrze.  Uczniowie rywalizowali ze sobą na poziomach klas,    a celem turnieju, oprócz dobrej zabawy,  było wyłonienie Mistrzów oraz po trzech laureatów z klas 1, klas 2 i klas 3. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy udziału, laureaci – dodatkowo pamiątkową nagrodę, a mistrzowie – statuetki.

  Oto wyniki Pierwszego Szkolnego Turnieju Warcabowego Klas Młodszych:

  w kategorii klas 1:  mistrz – Maksymilian Nowotnik kl.1d

                                  laureaci:  Artur Szymański kl. 1a

                                                  Oliwer Majewski kl. 1c

                                                  Amelia Kałużyńska kl. 1c

  w kategorii klas 2:  mistrz – Partycja Pietrzak kl. 2e

                                    laureaci: Emilia Królikowska kl. 2a

                                                 Janek Wawrzyniak kl. 2d

                                                 Grzegorz Litwinienko kl. 2e

  w kategorii klas 3:  mistrz – Igor Majka kl. 3d

                                   laureaci: Szymon Lamperski kl. 3c

                                                 Marcin Mleczak kl. 3d

                                                     Stanisław Gola kl. 3a

   

  Dziękujemy uczniom klas 6c i 6d za pomoc w sędziowaniu turnieju, a wszystkim nauczycielom klas młodszych za przygotowanie zawodników. Turniej zorganizowały: p. Joanna Błaszczyk, p. Iwona Pełka i p. Paulina Baniewska.

  Zdjęcia z Turnieju mozna pooglądać na http://www.sp1.wroclaw.pl/node/888                                                                                                                      Do zobaczenia za rok!!!

Skip to content