• 17
  maj
  2023

  Pho3nix Active School – głosujmy, wygrajmy!

  Dziś ruszyła druga edycja ogólnopolskiego konkursu, promującego sport w naszej szkole „Pho3nix Active School”.
  W ubiegłym roku zajęliśmy zaszczytne 9. miejsce w głosowaniu publiczności. W tym roku mamy większe aspiracje, chcemy stanąć na podium i cieszyć się z nagrody finansowej na sprzęt sportowy. Jednak do tego potrzebujemy Państwa głosów. Głosowanie jest proste – potrzebny adres e-mailowy. Wejście na stronę, oddanie głosu przy naszym filmiku, a później potwierdzenie głosu, logując się na skrzynkę, której e-mail Państwo podali.
  Sama czynność jest bardzo prosta i z obejrzeniem filmiku zajmuje ok 3 min. Czas mamy do środy 24 maja. Jednak prosimy nie zwlekać i zagłosować od razu. Prosimy również promować go wśród rodziny i znajomych. WALCZYMY o sprzęt sportowy dla naszych dzieci.

  Link do filmu https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/?video-id=5899

Skip to content