• 18
    paź
    2016

    Pasowanie pierwszoklasistów

    13 października 2016 r. w Auli naszej Szkoły odbyło się pasowanie na ucznia (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1385). Odświętnie ubrani pierwszoklasiści w biretach na głowach prezentowali się przepięknie . Taki widok na pewno wywołał wielkie wzruszenie u licznie zgromadzonych Rodziców, Dziadków i innych członków rodzin. Każda z klas przygotowała prezentację, podczas której mogliśmy poznać nowych uczniów naszej Szkoły. Dzieci pięknie zaśpiewały również piosenki, specjalnie ćwiczone na tę okazję. Potem nadszedł wyczekiwany moment – pani dyrektor, Anna Piekara, w towarzystwie wychowawczyń klas, za pomocą wielkiego pióra dokonała uroczystego pasowania na ucznia. Uroczystość uświetnił występ dzieci z Przedszkola nr 18 „Wiolinek”.

Skip to content