• 11
    paź
    2021

    Pasowanie na ucznia SP1

    Ta wielka uroczystość miała miejsce 1 października. Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły pięknie uroczyście ubrani, również w specjalne uczniowskie czapki. Każda z klas pierwszych przygotowała miły mini-występ, który zaprezentowała w obecności Pani Dyrektor i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Następnie dzieci składały przyrzeczenie na sztandar szkoły, że będą się starać być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją Szkołę. Każdy został pasowany przez Panią Dyrektor ogromnym zabytkowym piórem! Okazało się też, że niektórzy członkowie SU jeszcze nie byli pasowani na ucznia – Pani Dyrektor sprawnie uzupełniła te braki 🙂 Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i uczniowską legitymację, a klasa – róg obfitości od starszych kolegów. Jeszcze była czas na zdjęcia i mały poczęstunek. Było pięknie 🙂

Skip to content