• 25
    paź
    2022

    Pasowanie na ucznia SP1 – wspomnienie

    Nasi pierwszoklasiści w dniu 13 października stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Występując odważnie, zaprezentowali szerokiej widowni swoje umiejętności aktorskie i organizacyjne. Z zapałem śpiewali szkolny hymn, złożyli uroczyste ślubowanie… Zostali pasowani historycznym piórem przez p. Dyrektor Katarzynę Zwierzyńską-Paluszek na ucznia SP1, odebrali gratulacje od starszych koleżanek i kolegów i p. Radnej Marty Kozłowskiej. Przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 3 specjalnie dla nich zatańczyły pięknie poloneza! A potem były wspólne zdjęcia, nowiusieńkie szkolne legitymacje, rogi obfitości, słodki poczęstunek,… Było bardzo miło 🙂

    Kilka zdjęć na pewno przypomni wszystkie emocje związane z pasowaniem. A wszystkie zdjęcia z tej przepięknej imprezy można zobaczyć tutaj.

Skip to content