• 24
  wrz
  2010

  Opieka dla dzieci z klas IV – VI

  Rodzicom uczniów z klas IV – VI i uczniom przypominamy, że w naszej Szkole od dwóch tygodni działa już UCZELNIA – świetlica dla starszych dzieci. Uczniowie w tym czasie – szósta, siódma (w czwartek także ósma) lekcja, pod opieką nauczyciela, mogą odrabiać zadania domowe, uczyć się, czytać książki…). Na te zajęcia może przyjść każdy uczeń chcący wykorzystać dobrze czas, mieć odrobione zadania domowe…

  PLAN UCZELNI: (kliknij na tytuł newsa)

  poniedziałek lekcja 6., sala 9; lekcja 7., sala 9;

  wtorek:          lekcja 6., sala 9; lekcja 7., sala 9;

  środa:           lekcja 6., sala 28; lekcja 7., sala 28;

  czwartek:       lekcja 6., sala 28; lekcja 7., sala 28; lekcja 8., sala 28;

  piątek:          lekcja 6., sala 28; lekcja 7., sala 28;

   

  ZAPRASZAMY!

Skip to content