• 15
  sty
  2021

  Od poniedziałku 18 stycznia klasy I, II i III znów będą się uczyły w szkole!

  W poniedziałek rusza stacjonarne uczenie maluchów. Tak, jak zapowiadaliśmy, obowiązywać będzie plan lekcji w końca października/początku listopada. Wytyczne o warunkach nauczania, które obecnie obowiązują, wymuszają jednak kilka zmian.
  Każda klasa będzie się uczyła w osobnej sali – od poniedziałku uczniowie pierwszej zmiany podejmą naukę w swoich salach lekcyjnych, natomiast II zmiana będzie się uczyć w drugim gabinecie (tak, jak to widać na planie lekcji). W kolejnym tygodniu (od 25 stycznia) klasy się zamienią: I zmiana w nowym (czyli drugim gabinecie), a zmiana popołudniowa – w swojej sali lekcyjnej. Dzięki temu można było tak poprawić plan, żeby nikt nie kończył lekcji po godzinie 16.00, co oznacza, że czasem lekcje będą się zaczynały wcześniej. Dlatego bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z planem lekcji. Jest on dostępny na stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.
  Świetlica oraz stołówka będą działały normalnie.

   

Skip to content