• 29
  maj
  2013

  Nocne czytanie w Jedynce (+ tekst oświadczenia)!

  Po raz pierwszy chcemy zorganizować Nocne czytanie w Jedynce! Planujemy, że w nocy z piątku na sobotę (7/8 czerwca) dzieci z klas III – VI będą mogły spedzić noc w naszej Szkole, słuchając różnych tekstów wybranych, przygotowanych i przeczytanych przez nauczycieli.

  Akcję rozpoczniemy w piątek o 20.00, a skończymy w sobotę rano o 7.00. Wszystko dziać się będzie w dużej sali gimnastycznej (przygotowane materace, blisko toalety – możliwość wymycia zębów, rąk…). Dziecko będzie musiało mieć śpiwór, przybory toaletowe…
  Przez kilka godzin (nawet do 24.00) CZYTAMY DZIECIOM, usypiając je powoli… Przewidujemy przerwy na herbatkę. Budzimy około 7.00 i oddajemy w ręce rodziców.

  Udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu jest absolutnie dobrowolny, ale konieczne jest wypełnienie przez rodzica dziecka oświadczenia (zgody), które wychowawcy w przyszłym tygodniu będą rozdawać swoim uczniom.

  ZGODA I OŚWIADCZENIE

  Zgadzam się, aby moje dziecko …………………………………………………………………… z klasy ………………….. wzięło udział w I Nocnym czytaniu, które odbędzie się w nocy z piątku (7 czerwca) na sobotę (8 czerwca) w godzinach 20.00 – 7.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrocławiu.

  Jednocześnie oświadczam, że odbiorę dziecko (na telefoniczny sygnał) w sytuacji, gdy zrezygnuje nagle (w trakcie Nocnego czytania) z udziału w akcji lub będzie w niej przeszkadzało.

  Wrocław, ……………………………………….                                                                    ………………………………………………………………………………

                                                                                                                (czytelny podpis rodzica, telefon kontaktowy)

   

  W wypadku małego zainteresowania zastrzegamy sobie mozliwość podjęcia decyzji o odwolaniu Nocnego czytania w Jedynce.

Skip to content