• 23
  cze
  2022

  Kuchnia, czyli „Projektwoche” w 7b i 7c

  Projektwoche, czyli tydzień z projektem w SP1 bardzo nam się podobał. Podczas przygotowań dołożyłyśmy wszelkich starań, aby zajęcia były pouczające, interesujące i zróżnicowane. Zebrałyśmy wiele pięknych doświadczeń, a praca z dziećmi sprawiła nam dużo przyjemności. Współpraca z nauczycielką Iloną Kaczmarek była także owocna i przyjemna. Mamy nadzieję, że temat projektu „Kuchnia” spodobał się uczniom i uczennicom, i że mogli się czegoś nauczyć. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć wspólnie książkę kucharską. Chętnie wzięłybyśmy udział jeszcze raz w podobnym projekcie. 

  Laurence Enders und Claire Dublin 

  Uns hat die Projektwoche in der Szkoła Podstawowa Nr 1 sehr gut gefallen. Wir haben uns sehr viel Mühe bei der Vorbereitung gegeben, um den Unterricht möglichst lehrreich, unterhaltsam und abwechslungsreich zu gestalten. Wir haben sehr viele schöne Erfahrungen gesammelt und es hat Spaß gemacht mit den Kindern zu arbeiten. Die Zusammenarbeit mit der Lehrerin Ilona Kaczmarek war ebenfalls sehr hilfreich und angenehm. Wir hoffen, dass die Projektwoche und das Thema „Küche” den Schüler- und Schülerinnen gefallen hat und sie etwas lernen konnten. Wir freuen uns außerdem, dass wir gemeinsam ein Kochbuch als Erinnerung erstellen konnten. Wir würden zu jeder Zeit wieder bei einer Projektwoche mitmachen. 

  Laurence Enders und Claire Dublin 

  http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2022/06/VID-20220622-WA0000.mp4

   

Skip to content