• 13
    lut
    2014

    Konkurs plastyczny o Janie Pawle II rozstrzygnięty!

    W dniu 10. 02. 2014 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny: Spotkania Jana Pawła II z dziećmi dla klas I – III oraz Papież Jan Paweł II – Misjonarz Świata dla klas IV – VI. W konkursie wzięło udział 36 uczestników.  A oto nasi zwycięzcy: w kategorii klas młodszych: Zofia Trzeciak z 2b – I miejsce; Katarzyna Rosłaniec z 2c – II miejsce; Zuzanna Świątek z 1c – III miejsce; wyróżnienia: Zofia Konieczna z 1b, Jan Hotała z 1b i Julia Wójcik z 2c. W kategorii klas starszych: Mateusz Błachut z 5a – I miejsce; Wiktoria Andryszkiewicz z 6d – II miejsce; Joanna Lichodziejewska z 5b – III miejsce; wyróżnienia: Wiktoria Lofek z 5d, Maja Czapla z 6a i Karolina Stefaniak z 6d. W dniu 13.02.2014 Dyrektor szkoły p. mgr Renata Bohdanowicz wręczyła zwycięzcom dyplomy wraz z nagrodami. Wszystkim składamy wielkie gratulacje!

Skip to content