• 21
  gru
  2018

  Konkurs młodych wrocławian

  10 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1967). W konkursie wzięło udział 11 uczniów klas drugich i trzecich:
  Anastazja Kołtubaj (2a), Maja Łącka (2b), Bolesław Jokiel (2b), Wiktor Kornatowski (3a), Michał Stefański (3a), Blanka Świtoń (3a), Michalina Wysocka (3b), Tomasz Kobierzycki (3b), Nikola Szczepaniak (3c), Weronika Szczepaniak (3c), Zofia Weremczuk (3c).
              Zadaniem uczniów było indywidualne uzupełnienie kart pracy. Pytania dotyczyły m.in. symboliki Wrocławia, zabytków, pomników, mostów, muzeów, kościołów znajdujących się w mieście oraz legend związanych  z Wrocławiem.

                                    Wyniki konkursu:

  I miejsce:  Michalina Wysocka- kl. III b

  II miejsce: Maja Łącka- kl. II b

  III miejsce: Blanka Świtoń- kl. III a

  Laureaci I, II i III miejsca drugiego etapu Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 1 w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wrocławskie Krasnale”.

  POWODZENIA!

Skip to content