• 20
  maj
  2020

  Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – aktualności

  W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych) za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym. Oto terminy konkursu próbnego dla rejonu wrocławskiego (uwaga – inne rejony mogą mieć konkurs próbny w innym czasie, koniecznie trzeba wziąć udział w „odpowiednim” konkursie próbnym):

  kategoria Żaczek (klasy II) -wtorek 26.05. godz. 16.30
  kategoria Maluch (klasy III i IV) – wtorek 26.05. godz. 14
  kategoria Beniamin (klasy V i VI) – poniedziałek 25.05. godz. 17.15
  kategoria Kadet (klasy VII i VIII) – poniedziałek 25.05. godz. 14

  Termin właściwego konkursu również został przewidziany dla różnych grup wiekowych w rożnych dniach i godzinach. Informację o terminie uczniowie dostaną od nauczycieli, będą mogli znaleźć na stronie szkoły w terminie późniejszym, a już teraz mogą znaleźć na stronie konkursu.

  Loginy i haseł do platformy Dzwonek.pl zostały rozesłane zgłoszonym do konkursu uczniom w środę 20 maja. Uczestnicy Konkursu proszeni są o zapoznanie się z dokumentem: https://www.kangur-mat.pl/dokumenty/kangur_2020_Instrukcja_uczestnik.pdf i zalogowanie się za pomocą otrzymanej od nauczyciela nazwy użytkownika i hasła na www.dzwonek.pl

  UWAGA: prosimy o zalogowanie się do piątku, 22.05.

  Uczestniku: Koniecznie rozgrzej umysł przed konkursem, rozwiązując kangurowe zadania, które są dostępne np. tutaj: https://www.kangur-mat.pl/zadania.php

Skip to content