• 09
  kwi
  2020

  Kartka dla Medyka – ogólnopolska akcja

  PROPOZYCJA UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI “KARTKA DLA MEDYKA”
  https://www.specjalni.pl/2020/03/kartka-dla-medyka-akcja-uczniow-i.html?fbclid=IwAR2Ph62VI11feiMWczgv8CYw2uvn_RoQHXDUXGhFoO4xgr5Miu7D8-LeSEU#more

  Umiecie robić piękne kartki-wykonaliście je w ramach akcji Marzycielska Poczta. Technika dowolna, wielkość dowolna. Chcemy, abyście przesłali swoje prace na e-maile wychowawców świetlicy w Vulcanie. My Wasze kartki wyślemy do organizatorów akcji oraz będziemy je zamieszczać na stronie facebookowej i na stronie www szkoły. Czekamy na Wasze prace! Niech dadzą trochę radości lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i wszystkim pracownikom szpitali!!! Podziękujmy im za to, co robią tak naprawdę dla nas wszystkich!!!

Skip to content