• 15
    sty
    2014

    Jedynkowicze też grali z WOŚP

    Kilkoro uczniów z naszej Szkoły (wspomaganych przez absolwentów), kierowanych przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego SP 1 – Panią Ulę Karbowską i Panią Annę Piekarę, przez kilka godzin w niedzielę 12 stycznia 2014 na wrocławskim Rynku kwestowało na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/754) Jedynkowicze mimo zimna spisali się wspaniale – godnie reprezentowali Szkołę, pomagając w pięknej, wspólnotowej akcji na rzecz chorych dzieci i ludzi starszych. Jesteśmy dumni i bardzo dziękujemy! A oto lista kwestujących uczniów Jedynki: Maja Piasecka (4b), Aleksandra Kulesza, Agata Żabska, Jan Kołwzan (5c), Wiktoria Andryszkiewicz, Maciej Mleczak (6d), Zuzanna Bednarz, Aleksandra Rusek (6c) oraz absolwenci SP 1 Kinga Anklewicz, Bhakti Mallick, (zdjęcia z przyczyn technicznych pojawią się na stronie w terminie późniejszym).

Skip to content