• 23
    cze
    2011

    II Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa

                W duchu sportowej walki 10 czerwca odbyła się II Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa „Baw się razem z nami”(patrz galeria: http://test.sp1.wroclaw.pl/node/260) ,  do udziału w której zaprosiliśmy okoliczne szkoły: SP 78, SP 84 i SP 107. Pogoda, humor i sportowa rywalizacja towarzyszyły zawodnikom do samego końca. Zwyciężyły drużyna z naszej szkoły, drugie miejsce zajęły dzieci ze świetlicy SP 78, trzecie – SP 84, czwarte – SP 107. Zawodnicy w nagrodę za trud i zaangażowanie otrzymali dyplomy, medale oraz drobne upominki, a wszystkie szkoły sprzęt sportowy. Miłym akcentem wieńczącym to sportowe wydarzenie były owoce i słodkości podarowane przez sklepy: „Bajka”, „Maja” oraz wypieki cukiernicze z cukierni „Pączuś” oraz „Karolinka”. Dziękujemy pięknie!!!

Skip to content