• 30
  sie
  2020

  Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 1 we Wrocławiu

  Ze względu na zasady bezpieczeństwa (przeciwdziałanie zagrożeniu zarażeniem coronawirusem) rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Prosimy o uważne przeczytanie informacji i dokładne zastosowanie się do ustaleń. Uczniów prosimy o punktualność (i nieprzychodzenie „za wcześnie”), zdezynfekowanie rąk przy wejściu. W szkole, w strefach wspólnych (korytarz, schody), obowiązuje noszenie maseczek. Po spotkaniach uczniowie jak najszybciej opuszczają teren Szkoły i wracają do domu.

  KLASY PIERWSZE

  Godzina 10.00

  Na boisku szkolnym (czerwonym) krótki uroczysty apel. Wychowawczynie klas pierwszych będą czekały na dzieci z tabliczkami: 1a (P. Beata Gurtatowska), 1 b (P. Monika Waszkiewicz), 1c (P. Ewa Czuszkiewicz). Po apelu spotkanie Wychowawczyń z dziećmi:

  1a – mała sala gimnastyczna

  1b – aula szkolna

  1c – duża sala gimnastyczna

  W razie niepogody (prognozowane intensywne opady deszczu) apelu nie będzie, dzieci spotykają się z Paniami w wyznaczonych miejscach. Do sal może wejść z dzieckiem jeden z rodziców.

  KLASY DRUGIE

  Godzina 9.00

  Na boisku szkolnym (czerwonym) krótkie spotkanie z Wychowawczyniami. W razie niepogody (prognozowane intensywne opady deszczu) dzieci wchodzą do wyznaczonych sal:

  2a (P. Marta Musiał) – duża sala gimnastyczna

  2b (P. Beata Makarewicz) – mała sala gimnastyczna

  2c (P. Anna Juryta) – aula

  Godzina 11.30

  2d (P. Iwona Pełka) – aula

  KLASY TRZECIE

  Godzina 8.00

  Na boisku szkolnym (czerwonym) krótkie spotkanie z Wychowawczyniami. W razie niepogody (prognozowane intensywne opady deszczu) dzieci wchodzą do wyznaczonych sal:

  3a (P. Joanna Błaszczyk) – duża sala gimnastyczna

  3b (P. Joanna Hadryś) – mała sala gimnastyczna

  3c (P. Dorota Zilbert) – aula

  KLASY CZWARTE

  Godzina 11.30

  4a (P. Andrzej Dudkowski) – duża sala gimnastyczna

  4b (P. Ewa Mikulska-Banach) – mała sala gimnastyczna

  Rodziców uczniów klas drugich, trzecich i czwartych prosimy o niewchodzenie do budynku Szkoły. Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

  KLASY PIĄTE

  Godzina 9.30

  Spotkanie w szkole w wyznaczonych salach. Uczniowie wchodzą wejściem bocznym (przy Przedszkolu nr 3). Rodzice nie wchodzą do szkoły! Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

  5a (P. Grażyna Kulesza) – sala 31

  5b (P. Katarzyna Czerwonka) – sala 42

  5c (P. Katarzyna Ciółko) – sala 38

  KLASY SZÓSTE

  Godzina 9.30

  Spotkanie w szkole w wyznaczonych salach. Uczniowie wchodzą wejściem głównym. Rodzice nie wchodzą do szkoły! Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

  6a (P. Teresa Palińska) – sala 16

  6b (P. Dorota Jachimczak) – sala 15

  6c (P. Ilona Kaczmarek) – sala 12 (czytelnia)

  6d (P. Izabela Kostępska) – sala 9

  6e (P. Ewelina Karczewska) sala 55

  6f (P. Beata Obarska) – sala 49

  KLASY SIÓDME

  Godzina 8.30

  Spotkanie w szkole w wyznaczonych salach. Uczniowie wchodzą wejściem głównym. Rodzice nie wchodzą do szkoły! Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

  7a (P. Katarzyna Kopeć) – sala 43

  7b (P. Anna Klugiewicz) – sala 44

  7c (P. Beata Wira) – sala 45

  7d (P. Katarzyna Zwierzyńska-Paluszek) – sala 35

  7e (P. Joanna Musielak) – sala 54

  7f (P. Małgorzata Chodyka) – sala 37

  KLASY ÓSME

  Godzina 8.30

  Spotkanie w szkole w wyznaczonych salach. Uczniowie wchodzą wejściem bocznym (przy Przedszkolu nr 3). Rodzice nie wchodzą do szkoły! Na terenie Szkoły (boisko, dziedziniec) prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie ust i nosa, dystans).

  8a (P. Sławomir Standio) – sala 40

  8b (P. Joanna Pawłowska) sala 39

  8c (P. Dorota Żbikowska) – sala 30

  8d (P. Dorota Olejniczak) – sala 56

Skip to content