• 19
  gru
  2014

  Eliminacje do „Wrocławskich Krasnali” już za nami

   15 grudnia 2014 roku odbył się I etap Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu dla klas drugich i trzecich. Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół.
  Wyniki:

  I miejsce –  kl. III b, II miejsce – kl. II c i III d, III miejsce – kl. III e,
  IV miejsce – kl. II b, V miejsce – kl. II a, VI miejsce – kl. II d, VII miejsce – kl. III c.

  Uczniowie, którzy zespołowo zajęli I, II i III  miejsce, zakwalifikowali się do drugiego etapu – indywidualnych eliminacji do ,,Wrocławskich Krasnali”, który odbył się

  17 grudnia 2014 roku odbył się II  etap Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu – indywidualne eliminacje do ,,Wrocławskich Krasnali”. W konkursie wzięli udział laureaci pierwszego etapu Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu, byli to następujący uczniowie:

  Amelia Kałużyńska, Adrian Prudlak i Zuzanna Świątek z kl. II c , Karolina Marek z kl. III b, Adrian Lis i Piotr Sowa kl. III b, Piotr Barchan, Aleksander Kuciel i Jan Wawrzyniak z kl. III d, Maciej Janczewski, Marek Machaj i Patrycja Pietrzak z kl. III e.
  Zadaniem uczniów było indywidualne uzupełnienie kart pracy. Pytania dotyczyły m.in. symboliki Wrocławia, zabytków, pomników, mostów, muzeów, kościołów, ogrodów znajdujących się w mieście oraz legend związanych z Wrocławiem.

    Wyniki konkursu:

  I miejsce:  Karolina Marek – kl. III b
  II miejsce: Piotr Barchan – kl. III d
  III miejsce: Amelia Kałużyńska – kl. II c
  Wyróżnienia: Adrian Lis, Piotr Sowa, Zuzanna Świątek

  Laureaci trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą Szkołę w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wrocławskie Krasnale”, który odbędzie się 10 marca 2015roku. POWODZENIA!!!

  Zdjęcia: –  http://www.sp1.wroclaw.pl/node/1015

Skip to content