• 23
    maj
    2022

    Egzaminy uczniów klas ósmych

    Nasi drodzy ósmoklasiści! Już jutro – we wtorek 24 maja – przystępujecie do egzaminu z języka polskiego (120/180/210 minut), w środę czeka Was egzamin z matematyki (100/150 minut), a w czwartek – z języka angielskiego lub języka niemieckiego (90/135 minut). Codziennie czekamy na Was w szkole do 8.30, egzamin zaczyna się punktualnie o godzinie 9.00. Przypominamy o obowiązkowym czarnym długopisie, na egzamin z matematyki proszę przynieście również linijkę. Prosimy: nie zapomnijcie legitymacji szkolnej. Egzamin to ważna sprawa, obowiązuje więc strój galowy. Koniecznie wyśpijcie się i z dobrym nastawieniem i otwartą głową przybywajcie! My już trzymamy za Was kciuki i będziemy je trzymać do końca egzaminów! POWODZENIA!

    Uczniom klas I – VII przypominamy, że od 24 do 26 maja nie ma zajęć dydaktycznych, ani wychowawczych. W szkole będzie czynna tylko świetlica dla tych dzieci, które zostały wcześniej zgłoszone do opieki przez rodziców.

Skip to content