• 06
    mar
    2023

    Dzień otwartych drzwi w SP1

    Bardzo miło było nam gościć naszych przyszłych uczniów (oby!) wraz z rodzicami w czwartkowe popołudnie 2 marca. Dzieci miały okazję poznawać szkolę m.in. przez zabawę przy wielu stanowiskach przygotowanych przez nauczycieli i starszych uczniów. Były zabawy matematyczne, językowe, plastyczne, muzyczne, zadania polonistyczne, sensoryczne, gimnastyczne,…  Rodzice rozmawiając z nauczycielami mogli zapytać i wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące pracy szkoły. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego świetnie się spisali pełniąc rolę przewodników dla naszych gości. Mamy nadzieję, że pokazaliśmy szkolę taką, jaka jest: pełna życia, pasji, zaangażowania na rzecz naszych uczniów. Zgodnie z naszym hasłem Z tradycją w przyszłość zaprezentowaliśmy także sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” – podobał się! Pierwszoklasiści roku szkolnego 2023/24 – czekamy na Was! 🙂

Skip to content