• 13
    paź
    2021

    The European Day of Languages in Primary School No.1

    W ostatnich dniach września obchodziliśmy w Naszej Szkole Europejski Dzień Języków (European Day of Languages). Święto przypada na 26 września; nauczyciele języka angielskiego w dniach: 27 września- 1 października organizowali lekcje kulturowe poświęcone krajom anglojęzycznym. Uczniowie przygotowywali prezentacje i zgłębiali tajniki języków obcych. Szkołę przystrojono w barwy flag- niemieckiej i brytyjskiej! Powstała nowa gazetka ścienna w kąciku English Corner- zajrzyjcie. Na korytarzu wyświetlano multimedialną lekcję językową- dotyczącą jesieni. Uroczystość przypomniała nam, jak ważną umiejętnością we współczesnym świecie jest posługiwanie się językami obcymi. Teraz wszyscy zabieramy się jeszcze pilniej do nauki!

Skip to content