• 06
    paź
    2015

    Dziękujemy za najnowocześniejszą pracownię komputerową w Jedynce

    Przy okazji obchodów 70 lecia Jedynki uroczyście otwarto nowoczesną pracownię komputerową. Dzięki pomysłowi i finansowaniu WPT (Wrocławskiego Parku Technologicznego), Fundacji Pro Matematica, dzięki wsparciu Departamentu Edukacji i CUI udało się stworzyć w naszej Szkole wyjątkowy gabinet dla … przyszłych informatyków, programistów i zwykłych użytkowników komputerów http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1182. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali: Dyrektor Departamentu Edukacji – Pan Jarosław Delewski, Prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego – Pan Maciej Piasecki, z Zarządu Fundacji Pro Mtematica – Pani Agnieszka Pałys.  Przypominamy, że oprócz sali komputerowej dysponujemy (dzięki wymienionym Fundatorom) w każdej sali lekcyjnej zestawem umozliwiającym pracę z tablicą interaktywną. Wszyscy uczymy się już nowoczesnej technologii, licząc na stałą pomoc i opiekę Fundatorów. Niektóre z klas odwiedziły już siedzibę WPT i brały udział w niezwykle ciekawych zajęciach organizowanych przez Fundację Pro Matematica. DZIĘKUJEMY!!!

Skip to content